.
 
Tongkat ajimat madura içeriği %100 bitkiseldir.
Kapur,
Manjakani,
Pharameriae Cortex,
Callae,
Gausumae Folium ve diğer bitkisel maddelerden oluşmaktadır.

İlk gecedeki gibi hissedeceksiniz.
Tongkat ajimat madura 'un %100 doğal vajına sıkılaştırıcı etkisini en fazla 30 sn sonra hisseder ve inanılmaz büyük bir zevkle yaşamaya başlarsınız.

Tongkat ajimat madura Koruma Şartları:
1-Kullanım sonrası akan suyun altına tutun ve kağıt havlu ile kurulayın. Güneş ışığından uzak tutun, iyi havalandırılmış ve kuru bir yerde bulundurun. Düzenli kullanımdan sonra vücutta kalan akıntılar çıkacaktır. Bu doğal bir etkidir. Birkaç kullanım sonrası bu durum sona erecektir.

2- Tongkat ajimat madura tek tek ve hijyenik şartlarda üretilmiştir. Taze bitkilerden üretildiği için 6 aya kadar kullanılabilir.
3- Hassas bir üründür. Sert bir zemine düşerse kırılabilir. Dikkatli olunuz.
4-Tongkat ajimat madura açık renkli, kokusuz ve düzgündür. Eski çağların saraylarından gelen gizli formül günümüzün teknolojisiyle birleştirilip modern kadının kurtarıcısı olmuştur.

Doğum yapan kadınlar doğumdan 3 ay sonra bu ürünü kullanmaya başlamalıdır. 40 yaş üzerindeki kadınlar da Tongkat ajimat madura’dan faydalanıp 20’li yaşlarındaki sıkılıklarına kavuşabilirler. Uzun süreli kullanımda menapoz gecikir, hormonların düzenlenmesiyle hem cinsel organlar hem de cilt daha genç ve pürüzsüz görünür.

50 yaş üzerindeki kadınlarda da cinsel hayatın tatminkar bir şekilde devam etmesi sağlanır. Life dergisinin yaptığı bir araştırmaya göre dünyadaki erkekler kadınlardan çok daha uzun bir cinsel hayata sahipler. Birçok erkek 70 yaş ve üzerinde de cinselliğine devam ederken menapoz sonrası (45 yaş civarı) kadınlar kapılarını cinselliğe kapamaktadırlar.

Tongkat ajimat madura'un hammaddesindeki bitkilerin cinsel isteği, performansı ve doğurganlığı arttırdığı yapılan bilimsel testlerle ortaya çıkmıştır.Tongkat ajimat madura Güneydoğu Asya’da yetişen ve geleneksel metodlarla enerji seviyelerini, sağlamlığı ve isteği arttırıp zihinsel yorgunluğu azaltan bitkilerden üretilmiştir.

Tüm gönderilerde gizliliğe çok dikkat etmekteyiz. Paketin içeriği belli olmayacak şekilde gönderilir getiren kişide paket içeriği bilmez ve bilgileriniz üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
 
.

Copyright 2012 madurastick.net Tüm Hakları Saklıdır. | Kopyalanamaz.